2005  yılında kurulan Firmamız; kurulduğu günden bu yana ,Gaziantep halkına hizmet vermektedir. Gaziantep’in saygın firmalarında kariyerini tamamlayan ekibimiz genç, dinamik ve eğitimli kadrosu ile kaliteli hizmet sunmayı kendine amaç edinmiştir.Gaziantep de önemli yere bir sahip olan Sedef Teknoloji bayisi olduğu Markalar ve orijinal aksesuarlarının yanı sıra her türlü teknik servis hizmetini sahip olduğu teknolojik birikim ile müşterilerine sunmaktadır…

Misyonumuz
Yazar kasa ve  OT/VT sektörün de Dünyanın en iyi markalarını müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda en uygun çözümler ve yüksek kalite ile sunmak.

Kalite Politikamız
Müşterilerimizin beklentilerini ve ihtiyaçlarını öncelikle doğru olarak anlamak, kendilerine ihtiyaçlarını karşılayacak yüksek teknoloji hizmet ürünlerini planlamak ve bunları yüksek standardı en ekonomik şekilde sunmak birinci görevimizdir. Dünya'da sektörümüz ile ilgili en son gelişme ve teknolojileri yakından izleyerek, Türkiye şartlarına adapte etmeyi ve müşterilerimizin istifadesine sunma görev bilinci ile sektörümüzün en iyisi olmayı hedefledik.

 

İlkelerimiz

1- Ülke ekonomisine azami katkıda bulunmak.

2- Teknolojiyi yakından takip etmek.

3- Kaliteden ödün vermemek

4- İnsan ve çevre haklarına saygılı olmak.

5- Müşteri memnuniyetini ön planda tutmak.

6- Yaptığı işlerde önce kendi vicdanını sorgulamak

7- Tüm müşteri ve rakipleriyle dost olmak